SPECJALNE ZAMÓWIENIA

Możesz zamówić coś co było w ofercie, a aktualnie nie jest dostępne, a także zamówić coś specjalnie dla ciebie. Wystarczy skontaktować się ze mną,  napisać o swoim pomyśle a ja wycenię realizacje.

kontakt via messenger: fb.com/azulhorse1
mail: sylwia.qlik@gmail.com

Czas realizacji

Zwykle od momentu uzgodnienia zajmuje to ok. 14 dni. Jest to czas potrzebny na zrobienie wystarczającej ilości rzeczy by zapełnić piec pod pierwszy wypał – tzw biskwitowy. oraz na wysuszenie gliny. /Mokra glina lub niedosuszona – ma tendencje do eksplodowania w piecu 😉 co niesie za sobą przykre skutki.

Następnie następuje dekorowanie “skorupek” – czyli szkliwienie, oraz ponowne załadowanie pieca.  Piec wstawiam wtedy na “ostro” czyli szybki wypał do temp 1210 C  – która pozwala glinie ulec witryfikacji / nienasiąkliwości/

Czas może się wydłużyć z  powodu opóźnienia z któregokolwiek  wyżej wymienionych kroków

warunki

Nie wymagam zaliczki przy zamówieniach “standardowych” . Dogadujemy szczegóły i ja przystępuje do realizacji. Po wykonaniu umieszcza produkt do zakupu na stronie. wtedy możesz zdecydować czy nadal jesteś zainteresowany zakupem.

WYJĄTEK! to zamówienie które ulega personalizacji typu- napisy nazwy, życzenia okolicznościowe. Takie prace muszą zostać opłacone przed rozpoczęciem realizacji.

%d bloggers like this: